021 22 42 50 54

تماس از 9 صبح تا ۱ شب

0902 200 39 11

درمان فوق تخصصی ناحیه مقعد

درمان بواسیر (هموروئید)
​​​​​​​با لیزر ایتالیایی

توسط فوق تخصص کولورکتال (ناحیه مقعد)

بدون بیهوشی، بدون بستری شبانه، بدون درد، درمان در 30 دقیقه

بالاترین سطح رضایت بیمار در 10 سال گذشته

بکارگیری متد ICE درمان بدون درد​​​​​​​

چرا این اینجا بهترین انتخاب شماست؟

1: مهمترین دلیل برتری این ما، درمان توسط فوق تخصص جراحی کولورکتال است، وقتی یک جراح، تمرکز درمانی خود را روی یک ناحیه میگذارد و بالاترین نوع مدرک پزشکی را دارا می‌باشد و روزانه تعداد زیادی عمل با لیزر را انجام می‌دهد و جراحی هموروئید(بواسیر) با لیزر را بالغ بر 10سال انجام داده، طبیعتا مهارت زیادی در این نوع درمان بدست آورده است.

2: بهداشتی بودن و تعداد پرسنل بالا و مجرب برای رسیدگی به امور بهداشتی و نظافتی جهت درمان هموروئید، شما می‌بایست در کلینیک یا مطب تمیز و ایزوله درمان را انجام دهید تا درگیر بیماری عفونی نشوید.

3: استفاده از لیزر مجهز ایتالیایی با برند Deka و یک لیگاشور امریگایی با برند Voyant که برای شما گوشت اضافه در ناحیه مقعد ایجاد نمی‌کند و عامل تنگی مقعد و بی اختیاری گاز معده و کنترل مدفوع به هیچ وجه نمی‌شود. به علت بالابودن قیمت این دستگاه مراکز محدودی از این نوع لیزر استفاده می‌نمایند.
​​​​​​​

4: در وب سایت ما صدها ویدئو از رضایت مندی بیماران و مراجعین وجود دارد این ویدئوها از کامنت های مکتوب بسیار مستندتر می‌باشند و اطمینان بیماران را به مراتب بیشتر در بر خواهد داشت. در هدر وب سایت دکمه ای نارنجی رنگ قرار دارد و روی آن نوشته شده ویدئو نظرات به آن بخش مراجعه کنید و تجربه بیماران را ملاحظه فرمائید.

5: امکان درمان توسط پزشک خانم و آقا.
​​​​​​​
6: استفاده از ساکشن بلع ویروس در اتاق جراحی، این ساکشن تخصصی باعث می‌گردد، اگر بیمار قبلی به ویروسی مبتلا باشد این ویروس را به فرد دیگر منتقل نشود. اعم از هپاتیت، ایدز، کرونا و ...  

تجربه بیماران از زبان خودشان

مشاهده 100ویدیئو دیگر از بیماران این مجموعه

درمان بواسیر خانم ها و آقایان در ایران به یک اندازه انجام می‌شود ضمناً بیماری هموروئید در بین آقایان و خانم‌ها بصورت یکسان ایجاد می‌شود. ولی احتمال ایجاد هموروئید در خانم‌های باردار بخاطر زور زدن در حین زایمان زیاد است و معمولاً به پرولاپس و ترومبوز ختم خواهدشد. که اغلب در این موارد هموروئید کتومی(برداشتن بواسیر) و عمل سرپایی بواسیر بهترین راه درمان است، بخصوص زمانیکه بیمار علائم مزمن را داشته‌باشد. نیمی از زنان آمریکا در طول زندگی خود دچار این بیماری می‌شوند. بانوان محترم توجه داشته‌باشند که هیچ مورد خجالت آوری برای درمان بواسیر وجود ندارد. متاسفانه خانم‌ها برای معاینه دچار تردید می‌شوند و این مسئله باعث پیش روندگی بیماری و تحمل درد در آنها می‌گردد. لذا شما باید سریعا با ما در تماس باشید. محیط مجموعه برای خانم‌ها بسیار امن است و بخاطر ایجاد احساس آرامش آنها از دستیاران و پزشک خانم استفاده کرده‌ایم.

بواسیر در خانم‌ها پس از زایمان

درمان بواسیر خانم ها

انواع بواسیر (هموروئید) 

بواسیر خارجی: در پائین خط دندانه‌ای قراردارد و توسط پوست اطراف مقعد پوشیده شده و با توجه به عصب گیری زیاد در این ناحیه در صورت ترومبوز شدن، بواسیر درد بسیار شدیدی را ایجاد می‌کند. ترومبوزه به معنی لخته شدن خون داخل رگ‌های بواسیر است که درد زیادی برای بیمار دربر دارد.
بواسیر داخلی: در بالای خط دندانه‌ای قراردارد در این بخش اعصاب درد کمتر وجود دارد لذا اگر بواسیر در داخل بماند احتمال وجود درد کم است و بیشتر خونریزی مشاهد می‌شود. هموروئید داخلی برحسب میزان بیرون زدگی به چهار درجه تقسیم می‌شود.

درمان هموروئید داخلی

بواسیر داخلی در 4 درجه وجود دارد:
درجه1:هموروئید داخل کانال قرار گرفته در این حالت اصولاً بیمار خونریزی در هنگام دفع مدفوع دارد.

درجه2:بواسیر در زمان دفع مدفوع از کانال خارج می‌شود و پس از مدتی با اتقباض مقعد خود به خود به داخل بر می‌گردد.
درجه3:بواسیر در هنگام دفع مدفوع از کانال خارج می‌شود و با انقباض مقعد به داخل بر نمی‌گردد و بیمار باید با انگشت بواسیر را به داخل هدایت کند.
درجه4:در این حالت بواسیر همیشه بیرون و قابل لمس است و به هیچ عنوان به داخل بر نمی‌گردد.
هموروئید مرکب داخلی و خارجی: 
​​​​​​​
در محل خط دندانه‌ای (در طرفین خط دندانه‌ای) ایجاد می‌شود و مشخصات هر دو نوع داخلی و خارجی را دارد، در هموروئید مرکب بزرگ و علامت دار؛ بواسیر کتومی(برداشتن بواسیر) لازم است.​​​​​​​

درجه‌های بواسیر داخلی

انواع بواسیر

درمان بواسیر چگونه است؟

درمان بواسیر در خانه: افزایش مصرف مایعات، افزودن فیبر به رژیم غذائی، مصرف نرم کننده‌های مدفوع، خودداری از زور زدن و رعایت بهداشت مناسب مقعد، درمان خانگی این  بیماری می‌باشد.
درمان بواسیر با بستن رگ: يک بند لاستيکی به دور انتهای بافت بواسير بسته می‌شود تا ورود جريان خون را متوقف کند. پس ازچند روز، این بافت خشک و چروک شده و می‌افتند، اما ممکن است هفته ها طول بکشد تا ناحيه ی آسيب ديده به طور کامل درمان شود.
تصلب درمانی(اسکلروتراپی): يک ماده شيميايی به داخل رگ هموروئید تزريق می‌شود تا آن را جمع کرده و کوچک کند.
درمان بواسیر بالیزر: از ليزر برای سوزاندن و جمع کردن بافت‌های بواسيری استفاده می‌شود. درمان بواسیر با لیزر نیاز به دستگاه مجهز دارد و باید توسط متخصص جراحی بواسیر انجام شود، در ضمن یکی از روش‌های کارآمد است.
بواسير برداری: اين روش درمان به صورت جراحی بواسیر انجام می‌شود که نياز به بستری شدن دارد. حتما باید توسط پزشک متخصص جراحی هموروئید انجام شود.
نکته مهم برای درمان بواسیر: معمولاً 90% جراحی‌ها بدون نقاهت، خونریزی، درد، سوزش و در کمتر از یک ساعت انجام می‌شود​​​​​​​​​​​​​​.​​​​​​​

عمل بواسیر

درمان بواسیر (هموروئید) با لیـــــزر​​​​​​​​​​​​​ co2

درمان بواسیر بالیزر co2 ظرافت جراحی هموروئید را چندین برابر می‌کند البته از آنجائیکه این دستگاه قیمت بالائی دارد معمولاً در همه مراکز مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. درحال حاضر درمان بواسیر با این دستگاه اصولاً بهترین انتخاب بیماران است. دراین روش به بستری شبانه نیازی نیست و عمل هموروئید بالیزر بین 15تا30دقیقه بدون درد و خونریزی انجام می‌گردد. احتمال عود پائین می‌باشد و بیماران پس از عمل هموروئید به زندگی معمول خود می‌پردازند.​​​​​​​ درمان هموروئید با لیزر توسط تجهیزات مناسب و بهره‌مندی از یک پزشک متخصص هموروئید زبده و با تجربه می‌تواند راهی مناسب برای درمان باشد. در این روش به بافت‌های اطراف زخم کمترین آسیب رسیده خواهدشد، دراکثر مواقع به بستری شبانه نیازی نیست و بیمار چند روز پس از درمان می‌تواند به امور روزانه خود بپردازد. البته در پاره‌ای مواقع استفاده از لیزر، بهترین راه درمان نمی‌باشد. این مسئله بستگی به تشخیص پزشک متخصص دارد، می‌توانیم بگوئیم فوق تخصصان این مجموعه بهترین انتخاب درمانی را انجام می‌دهد. پس قبل از هر چیز با ویزیت شدن مطمین شوید بهترین نوع درمان برای شما کدام گزینه است.

هزینه عمل هموروئید بالیزر co2

جراحی هموروئید جزو عمل‌های سنگین محسوب نمی‌شود در نتیجه هزینه عمل هموروئید بالیزر بالا نیست. بسته بو نوع هموروئید و وخامت بیماری قیمت متفاوت است منتهی تعرفه درمان بواسیر با لیزر داخل مجموعه قیمت بالایی ندارد و از درمانهای داخل بیمارستانهای خصوصی قطعا ارزانتر می‌باشد.

با تکمیل فرم زیر همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت:

فرم دریافت مشاوره رایگان

ثبت

اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

سبد خرید